Македонски | Shqip | English |

OTKUP HUAWEI P30 P30 PRO MOBIL SHOP

Оглас од претпријатие. Се купува од: MOBIL SHOP !!!!!!!! 18 мај 01:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе

OTKUPUVAME HUAWEI ,P20LITE,P20PRO ,MATE 20LITE,MATE20 PRO ,P30 , P30 PRO ( NOVI ) ILI MALKU KORISTENI FULL PAKET,ISPLATA VEDNASH!!!!

MOBIL SHOP TAFTALIDZE POZADI VERO 2 VO ZGRADITE UL NJU DLHISKA BR 2
Нема посетени огласи
Кон почеток