Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - БАРАМЕ БАРАКА/ПЛАЦ ВО ТАФТАЛИЏЕ - КОЗЛЕ

Оглас од претпријатие. Се купува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 21 мар. 17:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Бараме локација за градба или барака со плац за инвеститор во Тафталиџе - Козле со намена на маркица А1 или А2.

Понудите пратете ги на:
[email protected]
или на тел:
071/ 30 42 42
078/ 43 33 37

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток