Македонски | Shqip | English |

OTKUP NA ZDRAVI I HAVARISANI VOZILA

Се купува од: audi 23 јан. 08:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
OTKUPUVAM ZDRAVI I XAVARISANI I OPOZARENI VOZILA PO EXTRA PROCENKA NA VASETO VOZILO.

OD MARKA : AUDI MERCEDES BMW FORD FIAT PEZO RENO GOLF SHARAN BORA PASSAT LUPO POLO OPEL CORSA ASTRA CITROEN SEAT LEON IBIZA ALHAMBRA..
Нема посетени огласи
Кон почеток