Македонски | Shqip | English |

Potrebni se mehanicari za rabota vo Germanija

Се нуди работа од: Done 14 јан. 13:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Сектор : Автомобилска индустрија
Германска фирма Janus KP Personalservice GmbH има потреба од механичари со европски пасош и работно искуство, преку цела година низ повеќе градови во Германија.Работниците работат во реномирани авто сервиси каде секој работник е осигуран на полно работно време и има платен годишен одмор . Работниците имаат исто така пензиско и здравствено осигурување, како и 24 дена годишен одмор. Сатница 12 € (brutto) + премија. Организирано сместуванје во станови блиску до работното место (350€/ месечно) како и организиран превоз.Заинтересираните кандидати за подетални информации можат да се јават на телефонскиот број : 004915140196142 директен контакт , Viber, Whatsapp
Нема посетени огласи
Кон почеток