Македонски | Shqip | English |

Potrebni se rabotnici so EU pasos

Се нуди работа од: Done 14 јан. 13:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Сектор : Индустрија/Занаетчии/Производство
Германска фирма DP Design има потреба од работници со европски пасош со и без работно искуство за работа во една од најголемите фабрики за производство на слики.Секој работник е осигуран на полно работно време и има платен годишен одмор од 24 денови.Се работи по 11 часа од понеделник до петок. Работниците имаат исто така пензиско и здравствено осигурување. Сатница 8,85 € (brutto) + премија. Организирано сместуванје во станови блиску до работното место (350€/ месечно) како и организиран превоз.Заинтересираните кандидати за подетални информации можат да се јават на телефонскиот број : 004915140196142 директен контакт , Viber Whatsapp
Нема посетени огласи
Кон почеток