Македонски | Shqip | English |

Rabota za gotvac vo hotel

Се нуди работа од: HOTEL ALPINA MAVROVO 20 мај 23:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Маврово, Гостивар
Сектор : Туризам и Хотелиерство
Хотел Алпина има потреба од готвач со работно искуство за престојната сезона 2017-2018 Сите заинтересирани можат да се јават на 071265667
Нема посетени огласи
Кон почеток