Македонски | Shqip | English |

Se baraat kelneri kelnerki za rabota vo Mavrovo

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Hotel Alpina Mavrovo Вчера 13:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Маврово, Гостивар
Сектор : Туризам и Хотелиерство
Хотел Алпина нуди работа на позиција бармен/келнер за зимската сезона 2017/2018 Платено сместување и храна.

Потребно е мин. 2 год. искуство работа во ресторан, зборување на англиски. добро расположение.
Нема посетени огласи
Кон почеток