Македонски | Shqip | English |

RABOTA VO GERMANIJA

Се нуди работа од: Goran 03 септ. 12:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кратово
Сектор : Градежништво и Архитектура
Se baraat monteri na gips karton,za rabota vo Germanija so EU dokumenti za poveke informaci javetese na tel:071981052, 0049 15223618378.
Нема посетени огласи
Кон почеток