Македонски | Shqip | English |

Rabota vo Anglija

Се нуди работа од: Blagoj 18 јан. 17:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кратово
Сектор : Работа во странство
Se baraat dvajca soferi so B kategorija za rabota vo Anglija, moze I so makedonska vozacka. Samo mora da poseduva Bugarski Passos.

Za poveke informacii barajte me na Viber 00447765000683 Blagoj
Нема посетени огласи
Кон почеток