Македонски | Shqip | English |

Metalmont ima potreba od rabotnik pomosnik bravar

Се нуди работа од: Metalmont 17 мај 23:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Куманово
Сектор : Индустрија/Занаетчии/Производство
Metalmont ima potreba od pomosnik bravar
Нема посетени огласи
Кон почеток