Македонски | Shqip | English |

Se baraat prodavaci vo Negotino i Kavadarci

Се нуди работа од: Lazar 13 фев. 13:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Неготино
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Блу Маркет Неготино и Кавадарци има потреба од продавачи . Осигурување веднаш , плата солидна . Информации на тел. 075/312-217 , 043/414-808 , 076/461-567 или директно во Блу Маркет Неготино и Кавадарци .
Нема посетени огласи
Кон почеток