Македонски | Shqip | English |

SHOFER ZA MEGUNARODEN TRANSPORT

Се нуди работа од: Georgi 16 ное 13:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 400 ЕУР

Локација: Неготино
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
Imame potreba od vozac so EU dokumeti, za vnatresen transport vo EU.
Dnevnica €70+

Za poveke informacii, info na 076825892 ili na email od oglasot.
Нема посетени огласи
Кон почеток