Македонски | Shqip | English |

Vozac za magunaroden transport

Се нуди работа од: Georgi Вчера 13:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Неготино
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
Dnevnica €80.
Imame potreba od vozac so EU dokumeti, za relacija UK - FR i UK - D.
Za poveke informacii, info na 076825892 ili na email od oglasot.
Нема посетени огласи
Кон почеток