Македонски | Shqip | English |

Vrabotuvanje vo Pazar3

Се нуди работа од: Pazar3.mk 16 мар. 12:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Ресен
Сектор : Маркетинг и Медиа
Пазар3.Ком ДООЕЛ Вработува!

Отворени позиции:
- Маркетинг Менаџер
- Менаџер за продажба
- Менаџер за анализа на нови пазари

Детали за работата:
- Анализа на пазарот и пронаоѓање на потенцијални клиенти и соработници
- Подготвување на понуди
- Постојана работа со клиенти

Лични карактеристики:
- Желба за работа во Pazar3.mk
- Желба за тимска работа
- Мотивираност, упорност, посветеност
- Самоиницијатива
- Желба за постојано учење и подобрување

Потребни професионални карактеристики:
- Диплома за завршено високо образование
- Сертификат за познавање на Англиски јазик
- Одлично познавање на работа со компјутери

Заинтересираните кандидати можат да аплицираат со праќање на Cv на следната e-mail адреса: vrabotuvanje@pazar3.mk.
Нема посетени огласи
Кон почеток