Македонски | Shqip | English |

Nega i cuvanje na stari lica

Се нуди работа од: xxx 10 ноем. 11:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Сектор : Нега и Чистење
Негувам и чувам стари лица во вашиот дом без разлика на старост . Заинтересирани јавете ми се..
Нема посетени огласи
Кон почеток