Македонски | Shqip | English |

Se baraat pekari i rabotnici za vo furna

Се нуди работа од: Marijan 13 дек. 19:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Гази Баба, Скопjе
Сектор : Друго
Baram pekari za pecenje i rabotnici za vo furna.
Нема посетени огласи
Кон почеток