Македонски | Shqip | English |

TRANS SIMON bara vozac so E kategorija

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: TRANS SIMON 13 јун 10:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Гази Баба, Скопjе
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
BARAME VOZAC SO E KATEGORIJA SO RABOTNO ISKUSTVO VO MEGJUNARODEN TRANSPORT. EXTRA PLATA, KONTAKT 078425810 VLADO , ILI NA MAIL transsimon@yahoo.com
Нема посетени огласи
Кон почеток