Македонски | Shqip | English |

Se bara rabotnik za rabota na farma za kravi

Се нуди работа од: Алексо Јосифовски 10 ноем. 11:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Илинден, Скопjе
Сектор : Земјоделство
Се бара работник за работа на фарма за крави.Потребно е и познавање од ракување со земјоделска механизација.Сместување(спиење,одржување лична хигиена) е обезбедено.Плата и останати услови по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток