Македонски | Shqip | English |

Potreba od elektronicari elektricari

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Uniga Inzenering 10 ное 14:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Сектор : Инженерство
Uniga Inzenering ima potreba od elektronicari i elektricari za razvoj, izrabotka i montaza na Smart Home System (паметни куќи)
kontakt tel.075/430-543
Нема посетени огласи
Кон почеток