Македонски | Shqip | English |

Firma od Skopje bara distributer so C kategorija

Се нуди работа од: // Вчера 16:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Сектор : Транспорт и Дистрибуција

Фирма од Скопје која се занимава со дистрибуција на прехрамбени производи поради проширување на својот тим објавува оглас за вработување на дистрибутер со Ц категорија. Потребно образование и квалификации: *Возачка дозвола од "Ц" категорија; *Минимум 2години работно искуство како возач; *Способност за работа под притисок и извршување на работни задачи со рок; *Тимски работник; *Работа со документи поврзани со секојдневното функционирање при достава на артиклите; Вашето CV со фотографија не постара од 6месеци испратете го на нашата е маил адреса:drakvakompani@hotmail.com со назнака:Возач дистрибутер. Огласот е отворен 20работни дена.
Нема посетени огласи
Кон почеток