Македонски | Shqip | English |

Se bara zena za pomos na podvizna stara zena

Се нуди работа од: Dime Вчера 13:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Сектор : Нега и Чистење
Baram zena za pomos na podvizna stara zena. Plata Solidna. Po moznost od okolinata na dracevo ili kisela voda. Tel 070 36 11 58 Dime
Нема посетени огласи
Кон почеток