Македонски | Shqip | English |

SE BARA AGENT

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Dom Lux 18 дек 21:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Агенти за продажба
Агенција за недвижности Дом Лукс бара агент.
Потребни способности:
Прилично познавање на локациите во Скопје
Работно искуств, возраста не е битна.
Мотивираност
Комуникациски и преговарачки способности
Возачка дозвола (Б категорија) - пожелно
Познавање на англиски јазик ( за позицијата агент за продажба англиски јазик е незадолжителен)
Испратете CV на contact@mydomlux.com
Нема посетени огласи
Кон почеток