Македонски | Shqip | English |

SE BARAAT AGENTI ZA NEDVIZNOSTI

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Dom Lux 11 ное 17:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Агенти за продажба
Агенција за недвижности Дом Лукс бара агент за недвижности за продажба и агент за недвижности за изнајмување
Потребни способности:
Познавање на локациите и улиците на Скопје
Работно искуство pozelno.
Мотивираност
Комуникациски и преговарачки способности
Возачка дозвола (Б категорија) - пожелно
Познавање на англиски јазик ( за позицијата агент за продажба англиски јазик е незадолжителен)

Испратете CV на contact@mydomlux.com
Нема посетени огласи
Кон почеток