Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ВРАБОТУВАМЕ АГЕНТ ЗА НЕДВИЖНОСТИ

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 12 јун. 21:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Агенти за продажба
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности поради креирање на тим за исполнување на поставени цели има потреба од мотивирана личност за исполнување на работна позиција - " Агент за недвижности"

Кратко резиме:
Бараме личност со високи морални и професионални вредности која ќе има можност да работи во професионално опкружување каде што со своето присуство и активност ќе има можност за позитивно влијание во тимот и остварување на поставените цели на ЛЕВЕЛ 7.

Краток опис на работна позиција:
- Интерни одговорности и задачи
- Одговорности кон клиенти
- Комуникација, презентации и преговарање со клиенти

Потребни квалификации:
- Со или без работно искуство во областа (без искуство ќе се смета за предност)
- Добри комуникациски и преговарачки вештини,
- Самоиницијативност
- Деловност и аналитички способности
- Способност за индивидуална и тимска работа
- Општо познавање на: Microsoft Office, Internet
- Основно познавање на англиски јазик
- Возачка дозвола Б – категорија (активен возач)

Доколку сметате дека ги исполнувате горенаведните услови и имате желба заедно да ја креираме нашата приказна, Ве молиме аплицирајте на следната маил адреса:
[email protected]
.........или на долунаведениот линк.........


Напомена:
- Tелефонски јавувања не се земаат во предвид.
- На интервју ќе бидат повикани исклучиво селектирани кандидати врз основа на испратените апликации.

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток