Македонски | Shqip | English |

Se baraat rabotnici

Се нуди работа од: Nenad 10 ное 08:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Земјоделство
Се бараат женски лица за работа во производство на печурки со или без работно искуство.
Нема посетени огласи
Кон почеток