Македонски | Shqip | English |

Se bara vozac C + E Kategorija

Се нуди работа од: Zvonko 10 ное 11:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
Se bara vozac so C + E Kategorija za megjunaroden transport so MK dokmenti.
Нема посетени огласи
Кон почеток