Македонски | Shqip | English |

Furna ima potreba od zenski personal za prodazba

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Furna Sveti nikola 18 мај 01:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Друго
Furna Sveti nikola sproti klinicki centar ima potreba od zenski personal za prodazba,rabotno vreme od 06-14 casot
Нема посетени огласи
Кон почеток