Македонски | Shqip | English |

Optika Okulista bara iskusen prodavac vo Optika

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: ОПТИКА ОКУЛИСТА Скопје 10 ное 16:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Друго
Оптика Окулиста бара искусен ПРОДАВАЧ ВО ОПТИКА
Потребни квалификации:
-Завршено високо или средно образование
-возраст : 30-35 години
-минимум 1 годинa работно искуство во оптика
-познавање на компјутерски вештини( Word,Excel,Power Point,Internet )
-познавање на Англиски јазик (пишан и говорен)
Потребни вештини:
-јасно изразена способност при комуникација со купувачите
-упорност
-темелност
-стабилност
-работа под притисок
Заинтересираните кандидати да испратат CV и препораки од претходните работодавачи на info@vtcompany.com.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток