Македонски | Shqip | English |

VT KOMPANI bara komercijalist na teren

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: ВТ Компани Скопје 10 ноем. 16:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Друго
Фирмата ВТ КОМПАНИ -Скопје има потреба од КОМЕРЦИЈАЛИСТ НА ТЕРЕН ЗА БРЕНДИРАНИ ОЧИЛА на територија на Р.Македонија

Потребни квалификации:

-средно или високо образование
-машко лице на возраст : 25-35 години
-3 години работно искуство во продажба на терен
-високо изразен смисол за маркетинг и презентација
-познавање на компјутерски вештини( Word,Excel,Power Point,Internet )
-познавање на Англиски јазик (пишан и говорен)
-возачка дозвола –Б категорија
-да знае да продава брендирана роба

Потребни вештини:

-јасно изразени комуникациски способности
-високо одговорна личност
-упорност
-темелност
-стабилност
-работа под притисок
-да знае да презентира и продава брендирана роба

Заинтересираните кандидати да испратат CV на [email protected],и да назначат за која позиција аплицираат.Нема посетени огласи
Кон почеток