Македонски | Shqip | English |

Se baraat higienicarki

Се нуди работа од: Цоца 10 ное 13:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Нега и Чистење
agencija za cistenje ima potreba od higienicarki za vlezovi i firimi
Нема посетени огласи
Кон почеток