Македонски | Shqip | English |

Kafe Devetka ima potreba od konobar i sanker

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Бар Нет 18 мај 02:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Кафе Деветка и Игротека Џунгла во ТЦ Беверли Хилс имаат потреба од Конобар и Шанкер.
Предност имаат конобари или шанкери со минато искуство.
Сите заинтересирани полнолетни лица потребано е да се јават и закажат средба на : 070359366
Нема посетени огласи
Кон почеток