Македонски | Shqip | English |

Se bara prodavacka i cistacka

Се нуди работа од: veli 15 јан 11:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
бурекџилница има потреба од продавачка и чистачка
Нема посетени огласи
Кон почеток