Македонски | Shqip | English |

Se bara vozac za delivery

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Fast food fudio 24 ное 12:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Foodio има потреба од работници за деливери Плата 15,000 ден. пријавени, осигурани од мото незгоди со целосна опрема летна/зимска

web strana

Нема посетени огласи
Кон почеток