Македонски | Shqip | English |

FURNADZIJA POMOSNIK

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: ТП Гостилница Мерак 13 јун. 06:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Скопски Мерак во Дебар Маало,има потреба од еден фурнаџија за припрема на пастрмајлии и печења или лице без искуство кое сака да научи да работи на фурна на дрва.Кратка биографија пратете на меил [email protected] или закажете разговор на тел.
Нема посетени огласи
Кон почеток