Македонски | Shqip | English |

Taksi vozaci so zagarantirana plata

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: TAXI TAXI Вчера 10:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
Такси компанија од Скопје има потреба од такси возачи со и без искуство.
Загарантирана плата, пензиско и здравствено осигурување.
Контакт од 09-17 часот, понеделник до петок
Нема посетени огласи
Кон почеток