Македонски | Shqip | English |

Urgjent Kerkohet puntor per market

Се нуди работа од: b3jto 09 ноем. 20:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Чаир, Скопjе
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Ali Tobako bit pazar ka nevoj per puntor me provoj pune per market

Roga mesatare 15000 den

per me shum informata kontaktoni ne numrin e telefonit 075457441
Нема посетени огласи
Кон почеток