Македонски | Shqip | English |

Potrebni rabotnici so EU pasos

Се нуди работа од: Done Денес 13:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Струга
Сектор : Автомобилска индустрија
Фирма Janus KP Personalservice GmbH има потреба од работници со EU пасош за работа во авто сервиси низ повеќе градови во Германија.Работниците неморат да имаат работно искуство во промена на автомобилски гуми.Почетната сатница изнесува 10,13€. Секој работник е осигуран на полно работно време има здравствено и пензиско осигурување, како и годишен одмор 24 дена. Обезбедено сместување (350€ /месец) како и организиран превоз до работното место. За подетални информации ве молиме јавете се на: 004915140196142 директен контакт, Viber, Whatsapp
Нема посетени огласи
Кон почеток