Македонски | Shqip | English |

REFERENT ZA PRODAZBA

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: TTG PitStop 24 мај 11:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Штип
Сектор : Автомобилска индустрија
ТТГ ПитСтоп-Центар за гуми има потреба од референт за продажба на неопределено време со или без работно искуство.Инф.на 070/264-321 или во сервисот.ДОБРА ПЛАТА,БОНУСИ И ОСИГУРАН
Нема посетени огласи
Кон почеток