Македонски | Shqip | English |

SE BARA VOZAC ZA MEGJUNARODEN TRANSPORT

Се нуди работа од: Miso Денес 12:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Штип
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
Се бара возач за мегународен транспорт со Е категорија на релација МК-ЕУ и обратно.
Огласот е за возачи од Штип


Сите заинтересирани можат да се пријават на 070355255 или во просториите на ДМК ТРАНСПОРТ
ул.Кирил и Методи 44А (стара чаршија)-Штип
Нема посетени огласи
Кон почеток