Македонски | Shqip | English |

Se bara rabotnik za cuvanje kravi

Се нуди работа од: Зоран 10 авг. 11:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Демир Хисар
Сектор : Земјоделство
Бараме работник за чување на крави на испаша. Село Кочишта демир Хисар
Зоран 075 682 963
Живко 078 215 991
Нема посетени огласи
Кон почеток