Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 1.9 JTD

Се продава од: Goki 03 фев. 10:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.040 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 400 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Берово
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 156
Garazirana redovno servisirana top sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток