Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 3.2 FSI S line QUATTRO

Се продава од: kire 28 дек. 09:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР   10 250 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Берово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Prodavam avtomobil Audi A4, motor V6 3.2 FSI, S line Quattro. Voziloto e vo top sostojba. Uvezeno od Amerika.
Se prifaka zamena za pomalo vozilo
Нема посетени огласи
Кон почеток