Македонски | Shqip | English |

BMW 330ci Full M-Paket

Се продава од: Timko Вчера 13:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.640 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 600 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Берово
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 330
Prodavam Bmw 330ci 170kw 231ks
Kolata e vnos od Svajcarija napravena na bugarski tabli so kompleten servis, full M paket oprema 19ki Oem M3 felni.
Za poveke info javete se
Kompletni dokumenti zadolzitelen prefrlok na lice so Bg pasos.
Нема посетени огласи
Кон почеток