Македонски | Shqip | English |

Bmw Z1 -91

Се продава од: Bmw 01 мар. 11:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

11 000 ЕУР

Година: 1991
Менувач: Рачен
Километража: 45 000 - 49 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Странска
Боја: Црвена
Локација: Берово
Стил на каросерија:
Марка: Z-модели / BMW
Модел: Z1
bmw z1 1991 , 44554km 11000 EUR
Нема посетени огласи
Кон почеток