Македонски | Shqip | English |

Fiat 1300 1975 Old timer

Се продава од: Timko Вчера 23:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.520 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

700 ЕУР   900 ЕУР

Година: 70-тите
Менувач: Рачен
Километража: 90 000 - 94 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Берово
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: 130
Prodavam Fiat 1300 1975g
Kolata e od prv sopstvenik so site orginali
Dva kljuca rezervni, orginalna rezervna guma, orginalen vid, fabricki knigi, plin atestiran lovato. Kolata e so site dokumenti moze da se prefrli bez registracija e. Za poveke info javete se. Moze kontakt i preku VIBER
Нема посетени огласи
Кон почеток