Македонски | Shqip | English |

Ford Escort

Се продава од: dejan adziski 24 фев. 17:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.950 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

900 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Берово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Escort
Fort ekort 1996 god. benzin-plin so ates registriran do januari 2020 god. ABS, AIRBEG, elek. na predni stakla i retrovizori, greaci na predna i zadna sofersajbna, KLIMA, 4 skoro novi gumi, orginal radiokasetofon
Нема посетени огласи
Кон почеток