Македонски | Shqip | English |

Great Wall Hover H5

Се продава од: Jelyana Hristova 28 мар. 21:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 15.190 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 000 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 55 000 - 59 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Берово
Стил на каросерија:
Марка: Great Wall
Модел: Hover H5 (Haval H5)
Супер економичен и робустен џип во одлична состојба, купена во Бугарија, втор сопственик, целосно сервисирана, сервисна книшка, со Каско до јули 2019 година. , нов гасен систем од август 2018 година. , батерија од јули 2017 година. , регистриран како карго комбе. Автомобилот се наоѓа во Софија, Бугарија, Новиот век 9.
Бонус - 4 гуми 235/65 R 17 Good Year се задржани.
Нема посетени огласи
Кон почеток