Македонски | Shqip | English |

Mazda 6 2.0 diesel

Се продава од: Iliyan 16 фев. 11:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.240 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 800 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сина
Локација: Берово
Стил на каросерија:
Марка: Mazda
Модел: 6
Kolata e v mnogo dobro sustoqnie, vurvi bez problemo, smeneni maslo filtri, dopulnitelen komplekt djanti , nqma zabelejki ,kolata e s desen volan , za pove4e informaciq ili vuprosi na email "[email protected]" . Blagodarq.kolata e v Bulgaria
Нема посетени огласи
Кон почеток