Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 124- 200 d

Се продава од: TONI 12 мар. 05:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Берово
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 200
Registriran
Нема посетени огласи
Кон почеток