Македонски | Shqip | English |

ROVER 200 so KLIMA 1.4 -98

Се продава од: Andrej 16 мар. 17:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.280 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 050 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Берово
Стил на каросерија:
Марка: Rover
Модел: 200
Se prodava Rover 200 vo ispravna sostojba.
-elektrika na predni prozorci
-klima-perfektno raboti
-servo volan
-5 novi gumi
Kolata ima plin
Registirana do 04.04.2019
Нема посетени огласи
Кон почеток